JCB 526-56

HYDRAULIKA

 • maximálny prietok 80 l/min
 • pracovný tlak 260 bar
 • jeden vonkajší okruh hydrauliky na konci ramena
 • rýchloupínanie adaptérov Q-Fit

 

RIADENIE

 • tri druhy riadenia
 • riadenie prednej nápravy
 • protismerné riadenie oboch náprav
 • krabí chod
 • hydrostatické pomocou priamočiareho hydromotora

 

PREVODOVKA

 • transportná rýchlosť 32/40 km/h
 • hydrostatická prevodovka s axiálnym piestovým LOADSENSING čerpadlom a dvojrýchlostným motorom
 • trvalý pohon všetkých kolies

 

Popis
Technické parametre
Video
Príslušenstvo

MOTOR

Najnovšia technológia a pokročilá konštrukcia zaručuje nízku spotrebu paliva, minimálnu hlučnosť, vysoký točivý moment, vynikajúci výkon a spoľahlivosť pri minimálnych nákladoch na údržbu. Samočístiace vzduchové filtre s primárnymi a bezpečnostnými uzávermi.

 

PREVODOVKA A POHON

Agri: pohon pomocou synchronizovanej 4st. JCB Powershift prevodovke pre rýchly prevod sily pri radení počas jazdy, tiež pod zaťažením, vrátane reverzného mechanizmu. Radenie jednotlivých prevodových stupňov a zmenu smeru jazdy vpred a vzad vykonáva obsluha páčkou pod volantom. Pre jednoduchšiu manipuláciu s nákladom možno meniť smer pohybu vpred a vzad na joysticku kolískovým tlačítkom. Max. rýchlosť je 33* km/h (40 km/h voliteľné s prevodovkou Powershift).
Pohon prednej a zadnej nápravy: pohon oboch náprav pomocou planetového prevodu s permanentným pohonom všetkých kolies. Vo volitelnej výbave je možné zvoliť odpojenie pohonu zadnej nápravy (lens rýchlosťou 20 alebo 40 km/h a prevodovkou Powershift)

 

BRZDY

Brzdy manipulátora sú diskové v olejovom kúpeli. Sú uložené pri rozvodovky prednej nápravy a cez systém pohonu pôsobia na všetky štyri kolesá.

Parkovacia brzda je kotúčová na výstupnom hnacom hriadely prevodovky, ovládanie mechanické

 

RAMENO A RÝCHLOUPÍNACIE ZARIADENIE

Rameno je vyrobené zo silnej a pevnej ocele. Vnútorný diel sa nemaže, je len ošetrený proti vplyvu počasia Waxoilom. Medzi vonkajším a vnútorným dielom ramena sú klzné doštičky z vysoko odolného plastu.
Pre pripojenie najrôznejších adaptérov k hlave ramena slúži univerzálne prípojné zariadenie Q-fit. Zaistenie je mechanickým čapom, ktorý môže byť ovládaný z kabíny hydraulicky. Na konci ramena je v štandarde jeden vonkajší okruh hydrauliky - voliteľné sú aj dva.

 

KABÍNA
Kabína sa vyznačuje mimoriadnou priestrannosťou, výhľadom a moderným prevedením ovládacích prvkov spolu s tradičným ohľadom na bezpečnosť a účelnosť. Je vybavená kúrením (voliteľne klimatizáciou), tónovanými sklami, digitálnymi hodinami, 12 V zásuvkou, lakťovou opierkou, aickým bezpečnostným pásom, posuvným sedadlom nastaviteľným podľa hmotnosti a nastaviteľným operadlom (voliteľne odpružené), odkladacími prvkami a kombinovanými slnečnými clonami pre predné a strešné sklo.
Ovládanie hydrauliky:
Agri: vo voliteľnej výbave sú dve verzie: dvojpákové mechanické ovládanie a servo- elektrohydraulické jednopákové proporcionálne ovládanie, vrátane kolískového tlačítka pre voľbu smeru jazdy.
Agri Plus: vo voliteľnej výbave je servo-elektrohydraulické jednopákové proporcionálne ovládanie, vrátane kolískového tlačítka pre voľbu smeru jazdy.
Ukazovateľ zátaže: prostrednictvom audiovizuálneho ukazovateľa môže vodič kontrolovať stabilitu stroja. Tento systém príjma signály zo senzora na zadnej náprave.

 

RIADENIE
Riadenie je hydrost. s riad. oboch náprav v 3 režimoch - riad. len prednej nápr., riad. oboch nápr. protismerne, riad. oboch nápr. zhodne - krabí chod. Riadenie môže byť zmenené počas jazdy priamo z kabíny pomocou otočného tlačítka na ľavej strane prístr. dosky.

Technická data Jednotky JCB 526-56
Typ motoru   JCB Dieselmax
Způsob plnění   turbo
Objem motoru l 4,4
Počet válců   4
Maximální zdvih kg 2600
Maximální  výška zdvihu mm 5600
Maximální  dosah dopředu mm 2950
Celkový výkon k (kW) 108 (79,5)
Maximální  rychlost km/h 33/40
Hmotnost kg 6270
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram