PRODUKTY / MIELE / UMÝVAČKY RIADU

UMÝVAČKY RIADU

Komfortná obsluha

Umývačky Miele vás rozmaznajú konceptom ovládania špičkovej triedy: Komfortné senzorové tlačidlá, textový displej s vedením užívateľa, naklonený ovládací panel, aby bola manipulácia a ovládanie umývačky čo najpohodlnejšie. Pri všetkých umývačkách Miele je ovládanie intuitívne a zoradené jedným smerom.

Kontaktujte nás na tel.č.: 048/4187160, mobil: 0903 925 182

Podrobnejšie informácie o celom sortimente značky Miele získate u našich odborne vyškolených pracovníkov s 21 ročnou praxou – najskúsenejší na Slovensku!!!

Popis
Technické parametre
Video
Príslušenstvo
3D-príborová zásuvka  

Patentovaná* 3D-príborová zásuvka: Nová dimenzia v starostlivosti o príbory

3D-príborová zásuvka od Miele je skutočne jedinečná: môžete ju nastavovať do šírky, hĺbky aj výšky, čím sa variabilne prispôsobí každej situácii. Aj väčšie kúsky ako sú naberačky alebo metličky na sneh tu nájdu bez problémov svoje miesto.

*Nemecký patent DE102008062761A1

osvetlenie Brilliant Light

Brilliant Light: Perfektné osvetlenie pre jednoduché naplnenie

Vďaka patentovanému* ovládaniu v dvierkach umývačky sa pri otvorení automaticky rozsvietia 4 LED diódy a naplnia vnútorný priestor brilantne jasným svetlom. Umývačka je tak perfektne osvetlená a vyberanie aj naskladanie riadu do košov výrazne jednoduchšie.

*Nemecký patent DE102009014023

komfortné usporiadanie košov

Komfortné usporiadanie košov: Revolúcia na kolieskach

Nové rukoväte na košoch, úplne nové funkčné usporiadanie spodného koša ako aj mnoho inovatívnych funkcií v hornom koši: S novými umývačkami Miele začína nová éra v usporiadaní košov.

nízka spotreba energie

0,83 kWh: Tá najšetrnejšia umývačka od Miele

Dobrá správa pre životné prostredie aj pre vašu peňaženku: umývačky Miele znižujú spotrebu energie na skutočne nízke hodnoty: Prístroje Miele spotrebujú na umytie 14 súprav riadu v programe Energeticky úsporný len 0,83 kWh (zodpovedá 0,06 kWh na jednu sadu riadu).

nízka spotreba vody

Šetríme vodou - spotreba od 7 litrov

Tak šetrne k životnému prostrediu ste ešte nikdy neumývali: V programe Automatika docielia umývačky Miele  spotrebu už od 7 l vody, čo je omnoho menej ako keď naplníte vodou bežné umývadlo. Tým Miele znížilo spotrebu vodu za posledných 30 rokov až o 85%.

Extra tichý

Extra tichý - precíznosť, ktorú vidíte, ale nepočujete

Program Miele Extra tichý umýva s hlučnosťou len 38 dB(A) tak potichu, že ho takmer nevnímate. Ideálne pre prepojené otvorené priestory a umývanie v nočných hodinách.

Comfort Close

Comfort Close: najlepší súčasný koncept dvierok

Vychutnajte si zvlášť ľahké otváranie a zatváranie dvierok Miele. Komfortné: Dvierka zostanú držať v ktorejkoľvek polohe.

zásobník soli v dvierkach  

Patentovaný* zásobník soli v dvierkach: pohodlné doplnenie soli

Patentovaný zásobník soli sa nachádza v dvierkach umývačky; Soľ tak môžete dopĺňať pohodlne postojačky.

*Európsky patent EP1457153

AutoClose

AutoClose: Automatické dovretie dvierok

S Miele AutoClose sa dvere umývačky dovrú automaticky, čo je skutočne veľmi komfortné. Stačí ľahký kontakt medzi dvierkami a prístrojom a umývačka sa zavrie sama.

komfortné ovládanie

Komfortná obsluha

Umývačky Miele vás rozmaznajú konceptom ovládania špičkovej triedy: Komfortné senzorové tlačidlá, textový displej s vedením užívateľa, naklonený ovládací panel, aby bola manipulácia a ovládanie umývačky čo najpohodlnejšie. Pri všetkých umývačkách Miele je ovládanie intuitívne a zoradené jedným smerom.

Unterkorb-Intensiv

Spodný kôš intenzívny: Extra sila proti špine

Funkcia Spodný kôš intenzívny sa postará o zosilnený čistiaci účinok v spodnom koši a môžete ju navoliť pri viacerých programoch. Zároveň môžete umývať citlivejšie kúsky riadu šetrn v hornom koši. Tak Miele kombinuje silný čistiaci účinok so šetrným umývaním.

funkcia turbo

Funkcia Turbo: turborýchlosťou k čistému riadu

Potrebuje váš špinavý riad opäť čo najrýchlejšie použiť? Potom siahnite po funkcii Miele Turbo a skrátite tak čas umývania až o 50 minút. Vysledok umývania aj sušenia pritom zostane naďalej perfektný.

Perfect GlassCare

Perfect GlassCare*: tá najlepšia starostlivosť o vaše sklo

Mäkká voda uľahčuje dôkladné čistenie riadu, je však agresívnejšia voči sklu.  Preto sú umývačky Miele vybavené technológiou Perfect GlassCare. Tá sa postará, aby oplachová voda mala vždy tú správnu tvrdosť. Tak sa vašim pohárom dostane šetrná starostlivosť, aby ste sa z nich mohli tešiť čo najdlhšie.

*Európsky patent: EP1080681

agent na čistenie

Agent na čistenie: Pre tie najlepšie výsledky umývania

Agent na čistenie prispôsobí proces umývania práve používaným prostriedkom (čistič, leštidlo, regeneračná soľ) a optimálne tak využije jednotlivé komponenty. Pre tie najlepšie výsledky umývania a sušenia odorúča Miele separátne dávkovanie čistiaceho prostriedku, leštidla a regeneračnej soli.

SensorDry

SensorDry: Optimálne sušenie za každých okolností

Okolitá teplota v kuchyni ako aj množstvo naplného riadu v umývačke môže ovplyvniť proces sušenia.  V programeI Automatika vám SensorDry zaručí aj pri nie práve najideálnejších podmienkach optimálny výledok sušenia.

ThermoSpar
ThermoSpar: Až 40 % úspora el. energie

Vďaka funkcii ThermoSpar môžete každú umývačku riadu Miele pripojiť na teplú vodu do 60°C. Tým môžete znížiť spotrebu energie až o 40 % a čas trvania programu o 9 %. V programe Jemný tak spotreba klesne len na 0,4 kWh.

eneregeticky úsporné

Miele – trieda sama o sebe

Energetický štítok vás na prvý pohľad informuje o hospodárnosti a zároveň výkonnosti vašej umývačky. Prístroje Miele v sebe spájajú najlepšie výsledky umývania a sušenia s extrémne nízkymi hodnotami spotreby vody a energie: • trieda energetickej účinnosti A+++ • ročná spotreba energie: 238 kWh • ročná spotreba vody: 2.800 Liter • trieda sušenia: A Tie najlepšie výsledky pri minimálnej spotrebe.

CleanSteel

CleanSteel: Menej odtlačkov prstov, viac komfortu

Ovládacie panely Miele v nerezovom prevedení sú zušľachtené špeciálnou povrchovou úpravou CleanSteel. Tá chráni povrch pred viditeľnými odtlačkami prstov. Nerezové povrchy s úpravou CleanSteel sa navyše veľmi dobre čistia a to aj bez použitia špeciálnych čistiacich prostriedkov.

Systém Waterproof

Systém Waterproof: Záruka bezpečnosti

Na ochranu proti poškodeniu vodou sú všetky umývačky Miele vybavené systémom Miele Waterproof. V prípade odbornej inštalácie, preberá Miele za systém Waterproof záruku počas celej doby životnosti umývačky riadu.*

(*Zodpovedá 7.500 programovým cyklom)

koše so špeciálnym opláštením

Výborná pohyblivosť a dlhá životnosť

Špeciálne opláštenie košov Miele zaručuje ich dlhú životnost a chráni aj umývaný riad. Či už sú koše plné alebo prázdne, môžete s nimi veľmi ľahko a komfortne manipulovať.

kôš na príbory

Príborový kôš

Nový príborový kôš môžete podľa potreby posúvať cez hrebeňové nadstavce v spodnom koši. Moderný dizajn podčiarkuje kvalitu Miele. Pokiaľ vám teda nestačí samotná príborová zásuvka, môžete umývačku doplniť práve novým príborovým košom.

multikomfortná zóna

Multikomfortná zóna v spodnom koši

V novej jedinečnej multikomfortnej zóne môžete umiestniť taniere rôznych veľkotí (až 35 cm Ø) v troch radoch. Bez problémov sem umiestnite aj dosky na krájanie, servírovacie tácky, ale aj misy či poháre na pivo. Problém nepredstavujú ani veľké hrnce, stačí celú zónu prestavať na veľkú jednoúrovňovú odkladaciu plochu.

Ergonomická rukoväť

Ergonomické rukoväte

Ergonomické rukoväte na košoch uľahčuju manipuláciu pri nakladaní a vyberaní riadu. Prvotriedne materiály podčiarkujú vysoké nároky na kvalitu.

nadstavec na šálky Jumbo

Nadstavec na šálky Jumbo v hornom koši

Veľké šálky na mliečnu kávu, čaj, či misky na müsli umiestnite bez starostí na nadstavec Jumbo v hornom koši, ktorého šírku môžete podľa potreby upravovať.

výškovo nastaviteľný horný kôš

Výškovo nastaviteľný horný kôš

Vo všetkých umývačkách riadu môžete veľmi ľahko prenastavovať výšku horného koša a to buď na oboch stranách alebo len na jednej, čím vzniká až 9 rôznych možností nastavenia. Máte tak istotu, že umývací priestor vždy optimálne využijete.

sklopné hrebeňové rady

Sklopné hrebeňové rady v hornom koši

Ľavú stranu horného koša môžete ako zvyčajne využiť na šálky a poháre a časť so sklopnými hrebeňovými radmi potom na misky, či nákypové formy.

nastaviteľný držiak na poháre

Výškovo nastaviteľný držiak na poháre v hornom koši

Mnoho hostí, mnoho pohárov? Žiaden problém pre umývačku Miele. S výškovo nastaviteľným držiakom na poháre na ľavej strane horného koša vytvoríte viac miesta pre poháre na vysokej stopke.

optimálne možnosti uloženia

To najlepšie miesto v pre vaše poháre

Ideálne miesto pre vaše poháre: výškovo nastaviteľné držiaky v spodnom koši poskytujú pohárom na vysokej stopke tú správnu oporu a zároveň dôkladné a pritom šetrné umývanie.

sklopný držiak na fľaše

Sklopný držiak na fľaše

Fľaše, vázy alebo iné úzke nádoby môžete pohodlne a bezpečne umiestniť na držiak v spodnom koši. Držiak je umiestnený tak, aby sa prúd vody dostal aj cez úzke hrdlo umývanej nádoby. Pokiaľ potrebujete miesto pre iné druhy riadu, môžete držiak na fľaše jednoducho sklopiť.

Detská poistka

Detská poistka, kontrolné indikátory: jednoducho bezpečné!

Poistka, integrovaná v rukoväti dvierok, bráni neželanému otvoreniu umývačky napr. malými deťmi. Dobre viditeľné kontrolné indikátory vás zase včas informujú ak program skončl, alebo je potrebné doplniť soľ, či leštidlo.

automatické rozpoznanie naplnenia

Polovičné naplnenie – nižšia spotreba

S automatickým rozpoznaním naplnenia zistia umývačky Miele automaticky množstvo riadu v umývačke a spotrebu energie ako aj množstvo vody prispôsobia aktuálnej situácii. Vďaka tejto funkcii nemusíte čakať na to, kým umývačku úplne naplníte.

AutoOpen

Patentované* sušenie AutoOpen: Pre perfektne suchý riad

Na konci programu umývania sa dvierka umývačky automaticky pootvoria. Tak sa dôkladne vysuší dokonca aj riad z umelej hmoty.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram