PRODUKTY / MIELE / PROGRAM COMBISET

PROGRAM COMBISET

Homogénny dizajn

Prvky CombiSetu Miele fascinujú svojimi komfortnými znakmi a homogénnym dizajnom. Napriek tomu, že každý prístroj má svoju špecifickú funkciu, vykazujú prístroje veľa spoločných znakov, čo umožňuje ich ľubovoľnú kombináciu. Dizajnové a zároveň funkčné prístroje do každej kuchyne!

Kontaktujte nás na tel.č.: 048/4187160, mobil: 0903 925 182

Podrobnejšie informácie o celom sortimente značky Miele získate u našich odborne vyškolených pracovníkov s 21 ročnou praxou – najskúsenejší na Slovensku!!!

 

Popis
Technické parametre
Video
Príslušenstvo
Homogénny dizajn

Homogénny dizajn

Prvky CombiSetu Miele fascinujú svojimi komfortnými znakmi a homogénnym dizajnom. Napriek tomu, že každý prístroj má svoju špecifickú funkciu, vykazujú prístroje veľa spoločných znakov, čo umožňuje ich ľubovoľnú kombináciu. Dizajnové a zároveň funkčné prístroje do každej kuchyne!

 

plyn

Plyn

Mierne alebo na plný výkon: plynové varné dosky Miele sa prispôsobia každej situácii. K dispozícii v rôznych šírkach a s rôznym vybavením. Elektronicky ovládané horáky disponujú bezpečnostnými znakmi ako je napr. rýchľozapaľovanie alebo automatické zapaľovanie v prípade zhasnutia plameňa pre čo najvyšší komfort pri varení.

 • jednoduché a bezpečné ovládanie
 • rýchlo pripravené na použitie
 • extrémne krátke reakčné časy

 

ohrev HiLight

HiLight

Ohrev varných zón sa deje prostredníctvom ohrevných telies pod sklokeramikou. Tie sa pri zapnutí rozsvietia do červena. Varné dosky CombiSetu HiLight disponujú okrem klasickej varnej zóny taktiež varnou zónou Vario.

 • rýchlo pripravené na použitie
 • rovnomerné rozdelenie tepla

 

Indukcia

Indukcia

Indukcia predstavuje súčasný trend vo svete kuchýň. Pri varení na indukcii vzniká teplo priamo v dne hrnca. Veľkosť hrnca pritom doska rozpozná automaticky. To na jednej strane zaručuje minimálne straty energie a na strane druhej aj veľmi bezpečné varenie, keďže okolie varnej zóny zostáva relatívne chladné. Indukčné varné dosky z radu CombiSet ponúkajú zvýšený komfort vďaka funkcii TwinBooster či funkcii udržiavania teploty.

 • rýchle pripravenie na použitie
 • rovnomerné rozloženie teploty

 

 

ovládacie voliče

Otočné voliče

Hodnotné kovové voliče* podčiarkujú profesionálny charakter prístrojov.

* závislé od modelu

 

zošikmený ovládací panel

Zošikmený ovládací panel

Ďalším znakom, ktorý je spoločný pre celý rad prístrojov CombiSet je ergonomicky zošikmený ovládací panel. Uľahčuje ovládanie a zjednocuje dizajn prístrojov.

 

indikátory

Indikátory

Každý model CombiSetu je vybavený až tromi indikátormi, ktoré sa zobrazijú na displeji (napr. zostatkové teplo). Pre efektívnu a zároveň bezpečnú prípravu vašich jedál.

 

 

Bezpečnosť

Rozsiahle bezpečnostné znaky

Miele CombiSet je vybavený početnými bezpečnostnými znakmi ako napr. indikátorom zostatkového tepla, bezpečnostným vypínaním či zablokovaním sprevádzkovania.

 • vysoká bezpečnosť pri varení

 

 

Rozmanité prístroje

Varte ako profesionáli

Program CombiSet v 3 rozdielnych šírkach ponúka ambicióznemu zákazníkovi široký výber prístrojov na profesionálne varenie.

 • TepanYaki
 • Indukčný wok
 • Fritéza
 • Barbeque gril
 • Váha

 

TepanYaki

TepanYaki

Varenie inšpirované japonskou gatronómiou: Jedlá sú pripravované priamo na rozpálenej nerezovej ploche. TepanYaki od Miele je vybavený dvomi oddelenými výhrevnými okruhmi: Tak môžete pripravovať súčasne niekoľko jedál na odlišnej teplote alebo hotový pokrm len udržiavať teplý. V závislosti na priestore, ktorý máte k dispozícii, si môžete vybrať medzi tromi variantmi.

 

Indukčný wok

Indukčný wok

Klasický wok sa spája s indukčnou technológiou: Panvica na wok Miele presne sadne do priehlbiny indukčnej dosky, čím dochádza k rovnomernému rozdeleniu tepla.  Inteligentný kontrolný systém bráni tomu, aby sa oleje a tuky prepálili. Tým sa zároveň chráni aj nepriľnavá vnútorná vrstva samotnej panvice. Indukčný wok  Miele vám pritom ponúka aj rôzne komfortné funkcie ako je napr. funkcia rýchleho ohrevu Booster.

 

Fritéza

Fritéza

Pre milovníkov chrumkavých špecialít predstavuje fritéze tú správnu voľbu. Indikátor teploty oleja sa postará o optimálne výsledky a zároveň bezpečnú prípravu, čím bráni vzniku škodlivých látok. Vo vašej fritéze však nemusíte pracovať len s olejom. S pomocou košíka na cestoviny pripravíte vaše obľúbené cestoviny rýchlo a jednoducho.

 

gril

Barbecue gril

Mäso, ryby alebo zeleninu pripravíte na grile zvlášť chutne. Vďaka dvom extra regulovateľným grilovacím zónam, môžete prívod tepla ovládať podľa potreby a využívať zóny na grilovanie alebo len udržiavanie teploty pokrmu. Presne podľa vašej chuti: Ak použijete gril s vodou, bude pripravovaný pokrm zvlášť šťavnatý.  Ak pridáte aj lávové kamene, získa jedlo typickú arómu grilu.

 

váha

Váha

Váha perfektne zapadá do programu CombiSetu. Vážacia plocha je vyrobená z čierneho bezpečnostného skla a je možné ju využívať aj ako odkladaciu plochu.

 

 

Navštívte náš e-shop:   http://agromepa.sk/sk/34-combiset-program

Kontaktujte nás na tel.č.: 048/4187160, mobil: 0903 925 182

 

 

Podrobnejšie informácie o celom sortimente značky Miele získate u našich odborne vyškolených pracovníkov s 21 ročnou praxou - najskúsenejší na Slovensku!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube