PRODUKTY / MIELE / AUTOMATICKÉ PRÁČKY

AUTOMATICKÉ PRÁČKY

Patentovaný1) voštinový bubon Miele

Vďaka špeciálnej povrchovej štruktúre plástov vytvára voštinový bubon Miele medzi stenou bubna a textíliami jemný vodný film. Bielizeň po ňom zľahka kĺza a je tak optimálne chránená. Vďaka zmenšeným otvorom so zjemnenými okrajmi sú vaše textílie chránené pred tvorbou žmolkov a rýchlemu opotrebovaniu.

Podrobnejšie informácie o celom sortimente značky Miele získate u našich odborne vyškolených pracovníkov s 21 ročnou praxou – najskúsenejší na Slovensku!!!

 

Popis
Technické parametre
Video
Príslušenstvo
Patentovaný voštinový bubon

Patentovaný1) voštinový bubon Miele

Vďaka špeciálnej povrchovej štruktúre plástov vytvára voštinový bubon Miele medzi stenou bubna a textíliami jemný vodný film. Bielizeň po ňom zľahka kĺza a je tak optimálne chránená. Vďaka zmenšeným otvorom so zjemnenými okrajmi sú vaše textílie chránené pred tvorbou žmolkov a rýchlemu opotrebovaniu.

     Zistite viac o starostlivosti o bielizeň vďaka voštinovému bubnu

1) Európsky patentEP 0 935 687 B1

 

AutoDos

AutoDos

Vysoký komfort obsluhy ponúka inovačná novinka v dávkovaní Miele AutoDos: Jednotka dávkuje nielen tekutý, ale aj práškový prací prostriedok, a to plne automaticky a bez rizika rozsypania, či rozliatia prostriedku. Ručné dávkovanie tak odpadá takmer vo všetkých programoch, čím šetríte až 30% pracieho prostriedku. Dopĺňanie zásobníkov je vďaka ich kapacite nutné pri priemernom používaní práčky asi len raz za pol roka.

 

SteamCare
SteamCare

Technológia SteamCare od Miele vyhladzuje šetrne a efektívne vaše textílie. V závislosti na type tkaniny je tak žehlenie vášho oblečenie buď úplne zbytočné, alebo aspoň výrazne zredukované, a to až o 50%.  Ďalšia praktická výhoda: Krátko nosené textílie môžete vďaka funkcii SteamCare osviežiť bez toho, aby ste ich nutne prali. To vám určite ušetrí nejaké to "malé" pranie.

 

LiquidWash
LiquidWash

Pranie nikdy predtým nebolo tak inteligentné: Miele LiquidWash dávkuje tekutý prací prostriedok plne automaticky – vždy správne množstvo, v závislosti na množstve naplnenia a znečistení bielizne. Študovať etikety na správne dávkovanie a následne dávkovať ručne – to je od teraz minulosť! A navyše ušetríte až 30% pracieho prostriedku, ako dokladá štúdia inšitútu Öko-Institut. Zásobník má kapacitu až 5 litrov tekutého pracieho prostriedku. Môžete ho umiestniť priamo na prístroj alebo do jeho blízkosti.

 

Miele Spezialprogramme
Verschiedene Textilien – verschiedene Anforderungen.

Die Miele Spezialprogramme sind optimal darauf abgestimmt. So wird Ihre Wäsche individuell gepflegt und bleibt für lange Zeit schön.

Erfahren Sie mehr über die Miele Spezialprogramme

 

Škvrny

Prídavná programová funkcia "škvrny"

S Miele zvládnete odstrániť až 22 druhov škvŕn, a to až 3 rôzne druhy súčasne. Jednoducho len navolíte prídavnú funkciu a práčka prispôsobí prací cyklus optimálne pranej bielizni a navoleným škvrnám. Len v automatických práčkach Miele nájdete integrovaného poradcu na odstránenie škvŕn: Na displeji sa vám tak zobrazia tipy na efektívne odstránenie jednotlivých druhov škvŕn.

 

20 ročná životnosť

Testované na životnosť 20 rokov

Inštitút pre spotrebiteľský výskum wfk v Krefelde testoval automatické práčky od šiestich rôznych výrobcov. Výsledok: jedine tri prístroje značky Miele v teste obstáli. Aby sa zaručili vysoké požiadavky na kvalitu, testuje Miele svoje prístroje v dlhodobých testoch. Automatické práčky Miele testuje v dlhodobých testoch na životnosť 10.000 prevádzkových hodín2). To pri bežnom používaní v domácnosti zodpovedá životnosti 20 rokov. Žiaden iný výrobca netestuje svoje prístroje tak prísne ako Miele.


2) 10.000 prevádzkových hodín pri použití rozličných programov s rôznymi dĺžkami pracích cyklov

 

Jedna z najtichších zvrchu plnených práčok na trhu

Jedna z najtichších zvrchu plnených práčok na trhu - W 600

Potvrdené inštitútom SLG v Hartmannsdorfe. Dokonca aj pustená voda z kohútiku je hlučnejšia ako zvrchu plnená práčka Miele pri odstreďovaní. (podľa DIN EN 60704-2-4 a DIN EN 60704-3). Funkcia"Extra tichý" sa postará o zvlášť tiché pranie, napr. v priebehu noci.

 

Automatická pozícia bubna a aretácia

Automatická pozícia bubna a aretácia

Vďaka tomuto praktickému vynálezu sa zvrchu plnené práčky Miele zvlášť komfortne ovládajú. Akonáhle stlačíte tlačidlo na dvierkach otvorí sa spolu s horným vekom aj medzikryt a vy môžete siahnuť rovno na bubon.

 

Patentované dvierka Comfort-Lift

Patentované dvierka1) Comfort-Lift

Vďaka tomuto praktickému vynálezu môžete zvrchu plnenú práčku ovládať jednou rukou. Po stlačení tlačidla na otvorenie dvierok sa medzikryt otvorí spolu s hlavným vekom.

 

 

 

Samočistiaci zásobník AutoClean
AutoClean

Tento samočistiaci zásobník Miele sa pri každom pracom programe automaticky prepláchne prúdom vody, vďaka čomu zostáva vždy čistý, bez zbytkov pracieho prostriedku.

 

Extra tichý
Funkcia Extra tichý

Vďaka špeciálnemu praciemu rytmu a funkcii "stop plákania" pri vybraných programoch sú automatické práčky Miele ešte tichšie, čo oceníte zvlášť v prípade, keď sa prístroj nachádza v obytnej časti domu.

 

Komfortný uhol plnenia
Komfortný uhol plnenia

Dvierka prístrojov starostlivosti o bielizeň Miele sa dajú otvoriť zvlášť do široka. Vďaka veľkému otvoru a ergonomickému uhlu plnenia je obsluha práčky veľmi komfortná. Navyše lepšie vidíte do bubna bez toho, aby ste sa museli ohýbať.

 

Osvetlenie bubna
Osvetlenie bubna

Mnohé práčky Miele sú vybavené na údržbu nenáročným osvetlením Power-LED, ktoré sa postará o optimálne osvetlenie bubna. Tak pri vyberaní bielizne už v bubne nezabudnete ani ten najmenší kúsok oblečenia.

 

Rozpoznanie množstva naplnenia a odporúčané dávkovanie
Rozpoznanie množstva naplnenia a doporučené dávkovanie

S touto inteligentnou funkciou sú vybavené všetky top modely Miele. Pomáha vám aby nedošlo k preplneniu alebo naopak nedostatočnému naplneniu bubna a navyše aj odporučí optimálne dávkovanie pracieho prostriedku. Tak periete šetrne k životnému prostrediu a zároveň s perfektným výsledkom.

 

Profesionálny balančný systém
Profesionálny balančný systém

Všetky práčky Miele rozpoznajú nerovnomerné rozloženie bielizne pri odstreďovaní . Vďaka špeciálnemu rytmu otáčania bubna sa však aj väčšie texílie optimálne rozložia, čo vedie k výborným výsledkom pri odstreďovaní.

 

Presná množstevná automatika
Presná množstevná automatika

Všetky automatické práčky Miele sú vybavené inteligentnou množstevnou automatikou. Tá presne prispôsobí potrebné množstvo vody aktuálnej náplni. Tak spotrebujete len toľko vody a energie, koľko je skutočne potrebné na dosiahnutie optimálneho výsledku prania a plákania.

 

Miele@home
Miele@home

Niektoré domáce prístroje Miele sú predpripravené na zapojenie do komunikačnej siete. Tieto prístroje spoznáte podľa symbolu Miele@home. Ďalšie informácie nájdete na stránkach

 

 

 

Regulácia penivosti
Regulácia penivosti

Ak dôjde k predávkovaniu pracieho prostriedku prejaví sa to zvýšenou tvorbou peny. Automatické práčky Miele dokážu nadmernú penivosť v jednotlivých fázach pracieho cyklu regulovať, či už ide o pranie, odstreďovanie a/ alebo plákanie. To vám zaručí vždy perfektný výsledok prania a plákania.

 

 

Optické rozhranie
Optické rozhranie

Všetky automatické práčky Miele sú vybavené optickým rozhraním. V prípade poruchy sa tak servisný technik Miele môže vďaka laptopu napojiť na prístroj a veľmi rýchlo zistiť príčinu poruchy. Niektoré modely umožňujú aj dodatočné nahrávanie  ďalších programových balíčkov.

 

 

Núdzové odblokovanie
Núdzové odblokovanie

Pri výpadku elektrického prúdu môžete ľahko odblokovať dvierka práčky a vytiahnuť vašu bielizeň.

 

 

Detská poistka
Detská poistka

Počas prania nemôže dôjsť k nežiaducemu otvoreniu dvierok. Detská poistka navyše bráni neželanej zmene alebo ukončeniu programu.

 

 

 

Chrómové dvierka
Spoľahlivé chrómové dvierka

Elegantné chrómové dvierka perfektne ladia s dizajnom celého prístroja. Sú odolné voči nárazom, či poškrabaniu a aj po rokoch vyzerajú ako nové.

 

 

Miele 2K dvierka
Miele 2K dvierka

Modelový rad W 1000 je vybavený inovatívnym typom dvierok. Sú odolné voči nárazom a vydržia aj veľkú záťaž. Vyrábajú sa špeciálnym postupom z dvoch komponentov, ktorý sa využíva napríklad aj pri výrobe ochranných heliem.

 

 

Emailovaná čelná stena

Emailovaná čelná stena

Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť emailuje Miele čelné steny všetkých automatických práčok. Hodnotný email je odolný voči poškrabaniu, korózii a rôznym roztokom a navyše sa veľmi ľahko čistí a aj po rokoch si zachováva stálu farbu.

 

 

Systém Watercontrol (WCS)

Systém Watercontrol (WCS)

Pri systéme WCS kontroluje senzor stavu vody prítok vody. Pokiaľ sa nedosiahne normálna hladiny vody, prívod sa zastaví. Pokiaľ by sa vo vnútri prístroja objavila voda, uzavrie sa prítokový ventil a voda sa odčerpá.

 

 

Systém Waterproof (WPS)

Systém Waterproof (WPS)

Ďalší stupeň vývoja systému Watercontrol je navyše vybavený dvojitým magnetickým ventilom priamo na vodovodnom kohútiku. V prípade poruchy prvého ventilu, uzavrie druhý ventil automaticky prívod vody. O čo najvyššiu bezpečnosť sa stará aj dvojitá prítoková hadica: Pokiaľ by došlo k poškodeniu vnútornej hadice, natečia voda cez obalovú hadicu do spodnej vane.

 

 

Waterproof-Metal (WPM)

Systém Waterproof-Metal (WPM)

Zdokonalený systém Waterproof ponúka ešte vyššiu ochranu pred škodami spôsobenými vodou. Prítoková hadica je opletená kovom a je tak ešte lepšie chránená pred vonkajším poškodením.

 

 

Záruka proti poškodeniu vodou
Záruka proti poškodeniu vodou

Pre všetky systémy ochrany proti poškodeniu vodou ponúka Miele celoživotnú záruku. Pokiaľ by teda došlo k nejakej poruche v súvislosti so systémom ochrany proti poškodeniu vodou, máte istotu záruky počas celej životnosti prístroja. Predpokladom je odborná inštalácia prístroja.

 

 

Nerezová pracia vaňa
Nerezová pracia vaňa

Pracia vaňa je zvlášť robustná a hygienická. Je zvlášť stabilná vďaka štyrom tlmičom a ťažným pružinám ako aj závažiam zo sivej liatiny. To je precíznosť značky Miele - minimálne opotrebovanie a dlhá životnosť. Prístroj zostáva stabilný aj pri vysokých otáčkach pri odstreďovaní.

 

 

Profesionálny pohon
Profesionálny motor s frekvenčným meničom

Ako srdce každej automatickej práčky Miele sa tento profesionálny motor stará o dlhú životnosť práčky a vyznačuje sa prevádzkou nenáročnou na opotrebovanie a údržbu.  Navyše je aj pri vysokých otáčkach extra tichý, tichší ako ostatné motory Miele.

 

 

 

Pripojenie na úžitkovú vodu
Pripojenie na úžitkovú vodu

Pri využívaní dažďovej vody môžete ušetriť až 70% vzácnej pitnej vody, pri využívaní vody zo studne 41%. Navyše pri praní v mäkkej dažďovej alebo studničnej vode spotrebujete aj menej pracieho prostriedku či zmäkčovačov. Tak chránite nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku. Predpokladom sú dva prívody na vodu: jeden na úžitkovú, druhý na pitnú.

 

 

Nízke hodnoty spotreby
Nízke hodnoty spotreby

Automatické práčky Miele sú pri plnom naplnení až o 40% šetrnejšie ako vyžaduje trieda A, čím dosahujú energetickú triedu A+++.  Trieda A sa dokonca dosahuje aj pri polovičnom naplnení. Prístroje Miele navyše presvedčia aj perfektným výkonom pri odstreďovaní a účinnosťou prania v triede A.

 

 

Pripojenie na teplú vodu
Pripojenie na teplú vodu

Niektoré automatické práčky Miele sú vybavené pripojením na teplú vodu. Pokiaľ vodu v domácnosti ohrievate energeticky neutrálne napr. za pomoci solárnych panelov, môžete ušetriť až 47% nákladov na energie.

 

 

Pranie pri nízkych teplotách
Šetríme energiu s praním pri nízkych teplotách

Vďaka pokrokovej technológii prania od Miele je možné zredukovať teplotu prania pri väčšine programov len na  20°C alebo na hodnotu "studená". Ak periete len ľahko znečistenú bielizeň, môžete tak ušetriť značné množstvo energie.

 

 

Navštívte náš e-shop:   http://agromepa.sk/sk/32-pracky-susicky-mangle

  Kontaktujte nás na tel.č.: 048/4187160, mobil: 0903 925 182

 

 

Podrobnejšie informácie o celom sortimente značky Miele získate u našich odborne vyškolených pracovníkov s 21 ročnou praxou - najskúsenejší na Slovensku!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube