PRODUKTY / / Uncategorized / NZ-AGGRESSIVE

NZ-AGGRESSIVE

NZ-Aggressive = väčší účinok s menším úsilím.   • Pevný rám vyrobený z profilu s rozmermi 60 x 60 mm. • Možnosť doplnenia o zadnú urovnávaciu lištu Crossboard. • Radličky Agrillo-Cobra . • Výkonná urovnávacie lišta Crossboard. • U veľkých modelov väčšie kolesá. •Zaťažiteľnosť vyššia o viac ako 45%. • Pevnejšie a citlivejšie reagujúce kopírovacie brány. • Robustnejší a ťažší rám
Popis
Technické parametre
Video
Príslušenstvo

Nové kultivátory NZ sú navrhnuté špeciálne pre vysoké nároky na výkonnosť pri spracovaní pôdy.

Jedinečné konštrukčné prvky premenili model NZ-Aggressive na kultivátor s vynikajúcimi konštrukčnými parametrami. Testovaním pri skutočných poľnohospodárskych prácach bola vytvorená nová generácia kultivátorov, ktorá prekonáva očakávania farmárov.   NZ-Aggressive 500ST Modely NZA-ST majú manuálne nastavenie pracovnej hĺbky s jedným oporným kolesom na vonkajšej sklopnej jednotke. Štandardne sú vybavené prednou urovnávacou lištou Crossboard. Vo všetkých ostatných ohľadoch majú modely NZA-ST s šírkou záberu 5 m a 6 m rovnako dokonalé vlastnosti ako väčší kultivátory NZA :

 

  • rozstup 7,5 cm
  • automatické sklápanie vonkajších jednotiek
  • robustný rám z profilu 60 x 60 mm
  • výnimočne vysoké výkonnosti pri použití radličiek Agrillo-Cobra.

 

Malá prepravná šírka NZA 500-600 má malú prepravnú šírku - len 3 m Sklopné jednotky sú priklopené dovnútra a umožňujú prepravu v obmedzených priechodoch.   Pružnosť Manévrovanie s modelmi NZA je veľmi jednoduché a citlivé. Funkcia vyrovnávanie vo vodorovnom smere zaisťuje rovnobežnú polohu náradia pri práci aj pri zdvíhaní / spúšťaní.   Výkonná urovnávacia lišta Crossboard Predná urovnávacia lišta Crossboard vyrovnáva a presúva veľké množstvo pôdy, zatiaľ čo voliteľná zadná lišta Crossboard sa kompenzuje do rovnobežnej polohy s prednou lištou a jej pracovná poloha je nastavovaná kľukou na výsuvnej vyrovnávacej tyči ..   Veľké kolesá Nové veľké kolesá 250/65x14.5 sú súčasťou štandardného vybavenia u kultivátorov NZ o šírke 7 m a väčšie. Kolesá možno zaťažiť o 45% väčšou hmotnosťou, než tomu bolo u predchádzajúcich štandardných kolies. U modelov NZA500 a 600 zostávajú v štandardnej výbave kolesá o rozmeroch 200x14.5 ".     

 

 

 

Radličky Agrillo-Cobra, pevné a intenzívne vibrujúce Sú o 5 cm dlhšie a vyrobené zo špeciálnej kalenej ocele. Radličky Agrillo-Cobra o rozmeroch 10 x 45 mm sú veľmi pevné, odolné a vykazujú jedinečnú schopnosť udržať pracovnú hĺbku. Zväčšením svetlej výšky a rozdelením radličiek do 5 radov došlo k zvýšeniu priechodnosti a zapravenie rozdrvených rastlinných zvyškov.    

 

 

 

Dvojitá lišta Crossboard NZA-600 - 1000
Zadná lišta Crossboard je montovaná na prianie u modelov NZA-600 - 1000 a možno ju montovať dodatočne. Lišta Crossboard je pripevnená pomocou skrutiek na rám medzi posledný rad stĺpic a kopírovacích brán. Používanie dvojitej lišty je doporučované pre ťažšie pôdy, kde je výhodné prídavné urovnanie.

 

 

NZ-Aggressive 600 - 1000

Modely NZA sú kultivátory pre prípravu osivového lôžka, ktoré ponúkajú vynikajúce vlastnosti pre farmára, ktorí požadujú to najlepšie na trhu. Pevné radličky Agrillo- Cobra sú usporiadané v 5 radoch s rozostupom 7,5 cm a sú nesené na tuhej rámovej konštrukcii. Vzniká jedinečný efekt spracovania pôdy a kultiváciu možno spravidla vykonať pri jedinom prejazde.

 

Možnosť rozšírenia
Model NZA700 možno ľahko rozšíriť na model 800 a model 900 na model 1000 pripevnením nástavcov na sklopné jednotky pomocou skrutiek. Lišta Crossboard a kopírovacie brány zostávajú tiež pripevnené v pôvodných polohách.

 

Výkonná urovnávacia lišta Crossboard
Predná lišta Crossboard je veľmi účinná pri rozrušovaní, drvení a urovnávaní, zatiaľ čo zadná lišta Crossboard dokončuje prípravu osivového lôžka. Obe urovnávacie lišty Crossboard sú pri práci ovládané hydraulicky z kabíny. Zadné lištu Crossboard možno ľahko pripojiť.

 

Hydraulické nastavenie pracovnej hĺbky
S použitím systému Master - Slave možno vyrovnať pracovnú hĺbku celého kultivátora v horizontálnej polohe. Účinnú pracovnú hĺbku možno regulovať pomocou hlavného hydraulického valca a pomocné valce reagujú s milimetrovou presnosťou.

 

Veľké kolesá
Modely NZA-700 - 1000 sú vybavené pevnými kolesami (250/65x14.5), ktoré poskytujú o 45% väčšiu zaťažiteľnosť než štandardné kolesá skorších kultivátorov NZ.

 

Zadný smyk

 

 

Na prianie je možné kultivátor vybaviť zadným šmykom Crossboard, ktorý je ovládaný súbežne s predným šmykom Crossboard a je prednastavený pomocou ručnej kľuky cez teleskopicky nastavenú tyč.

Ak je zadný smyk uchytený k stroju NZA, stroj vykonáva tiež agresívnejšie spracovanie. Zadný smyk Crossboard umožňuje obsluhe urovnať povrch pôdy do konečnej podoby, tak aby následné zavlačovače dokončili prácu. Toto príslušenstvo je zvlášť využívané, ak je požadované čo najjemnejšie osivové lôžko alebo ak je stroj nasadený na veľmi ťažkých pôdach.

 

Zadný zavlačovač

 

 

Zadný kyprič, ktorý sa pripevňuje k NZA, je v prevedení Heavy Duty, s možnosťou nastavenia pracovného uhla a prítlaku, zabezpečujúceho, že bude vždy prispôsobený rôznym podmienkam na pozemkoch. Zadné zavlačovače majú pútavý poistný mechanizmus, ktorý umožňuje jeho bezpečné sklopenie pri cúvaní.

 

 Nastavenie hĺbky

 

 

S pomocou systému Sleeve and Master ", môže byť nastavená pracovná hĺbka rovnomerne v celom profile (zábere stroja). Účinná pracovná hĺbka je regulovaná pomocou centrálneho hydraulického valca, a to s milimetrovou presnosťou a to ku kabíne traktora.

 

 Oporné tandemová kolesá

 

 

Veľké kolesá o rozmere 10.0/75x12 sú na všetkých NZ kultivátoroch od záberu 7 m a zvyšujú priechodnosť a nosnosť stroja o 45% oproti predchádzajúcim štandardným kolesám. Štandardný rozmer 200x14.5 "je na modeloch NZA 500 ​​a 600.

 

Zadné oje

 

 

NZA môže byť prepojený podľa priania cez zadné oje s poľným valom. Ak je val zapojený za kultivátor, je znížený počet požadovaných prejazdov a príprava pôdy je precíznejšie. Použiť valy za NZA sa odporúča pri predsejbovej príprave pred drobná osiva alebo napr cukrovú repu. S kombináciou vial / kultivátor je prekvapivo veľmi ľahké manévrovať počas otáčania na úvrati a pri doprave.

 

Osvetlenie

 

 

Boli použité nová LED diódové svetlá, ktoré majú vynikajúcu svietivosť a ich ďalšou veľkou výhodou je veľmi dlhá životnosť. Vďaka týmto faktom sa zvýšila bezpečnosť pri jazde po komunikáciách.

 

 

 

 

 

 

Technické dáta Jednotky NZA-500ST NZA-600ST NZA-700ST NZA-800ST NZA-900ST NZA-1000ST
Pracovná šírka záberu m 5 6 7 8 9 10
Prepravná šírka m 3 3 3,6 3,6 3,9 3,9
Počet radličiek mn 65 79 93 105 121 133
Prepravná výška m 2,45 2,95 3,15 3,65 3,95 4,45
Hmotnosť s 1 lištou Crossboard kg 2050 2500 3050 3450 3850 4250
Hmotnosť s 2 lištou Crossboard kg x 2880 3400 4200 4400 4900
Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube