Spoločnosť AGROMEPA vznikla v roku 1991. Vo vlastných priestoroch spoločnosti sa realizuje obchodná činnosť: PREDAJ STROJOV, PRÍSTROJOV A TECHNOLÓGIÍ, KTORÁ JE ROZŠÍRENÁ O KOMPLEXNÚ STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKA – SERVIS, PREDAJ ND

Spoločnosť zabezpečuje       

V roku 2006 v priestoroch spoločnosti sa otvorila predajňa farmárskych potrieb so širokou ponukou sortimentu pre všetky kategórie zvierat.

V širokej ponuke tovaru s certifikátmi kvality sú stroje zahraničných nemeckých, rakúskych, českých a švajčiarských spoločností a to celá škála poľnohospodárskych strojov: traktory, kombajny, rezačky, obracače, zhrňovače, mulčovače, prívesy, návesy, čelné nakladače, cisterny, technológie ustajnenia, kŕmenia, dojenia, chladenia, napájania, čistiace stroje, mobilné haly, čerpadlá a miešadlá pre poľnohospodárov a bioplynové stanice, gumené rohože, stroje na spracovanie pôdy, výroba hydraulických hadíc.

Pracovný kolektív tvoria kvalifikovaní odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v danom odbore. Firma je etablovaná predovšetkým v poľnohospodárskom sektore. Priemyselnými prácami a čistiacimi technológiami značky Miele a Kärcher preniká do zdravotníctva a oblasti služieb.

Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram